CENTRUM PEUGEOT PROFESSIONAL

 

Vážení přátelé,

s potěšením Vás informujeme o tom, že naše firma ARTCOM GROUP patří do speciální  kategorie koncesionářů se zaměřením na firemní zákazníky.

Postaráme se kompletně o nákup Vašeho nového firemního vozu – seznámíme Vás s naší modelovou nabídkou jak osobních, tak i užitkových vozů včetně individuálních přestaveb a pomůžeme Vám při výběru toho nejvhodnějšího pro účely Vašeho podnikání.

Náš prodejní tým Vám pomůže se zajištěním financování, pojištění a registrace vozu, dále s výkupem Vašeho stávajícího automobilu a seznámí Vás se službami poprodejního servisu, včetně nabídky produktů Optiway Garance, Servis a údržba – to vše proto, abyste se mohli věnovat pouze Vašemu podnikání. K dispozici u nás máte také nadstandardní služby jako náhradní užitkové vozy, asistenční vozy a servisní středisko otevřené i během víkendu.

V našem LCV centru Artcom Group v Bystrovanech Vám předvedeme celou rodinu užitkových vozů Peugeot – od Partnera přes Experta až třeba po největšího a nejsilnějšího Boxera. Přijďte si k nám vybrat toho nejvhodnějšího právě pro vaši firmu!

Naše nabídka