Close

AKTUÁLNÍ INFORMACE O PROVOZU PRODEJE NOVÝCH I OJETÝCH VOZŮ A SERVISU

Vážení zákazníci,

v návaznosti na mimořádná opatření přijatá vládou ČR je prodej nových a ojetých vozů v autosalonu UZAVŘEN.

Naši prodejci fungují online, mohou vám zaslat nabídky na nákup nového vozu včetně návrhu financování či pojistky. Vše tak můžete s našimi prodejci vyřídit z pohodlí domova prostřednictvím e-mailu či telefonu. Kontakty na prodejce naleznete zde:

http://www.peugeotcentrum.cz/new/kontakt

Servis  je nadále připraven  postarat se o Vaše vozy a  to v Olomouci  v pracovních dnech pondělí  až pátek od 7:00 do 16:00 hod.

Změna bude v převzetí i výdeji vozidla. Vše bude probíhat pouze ve venkovním prostoru ARTCOM GROUP. Doporučujeme se na servis objednat, zkrátí se tak doba případného čekání.

SOBOTNÍ PROVOZ SERVISU JE DO ODVOLÁNÍ UZAVŘEN!!!

Pobočka v Prostějově   je celoročně otevřena pouze v pracovní dny od 7:00 do 15:30.

Snažíme se však předcházet dlouhému osobnímu kontaktu, a tak žádáme všechny zákazníky, aby se na servis objednávali prostřednictvím online kontaktního formuláře https://www.artcomgroup.peugeot.cz/artcom-group/objednat-vuz-na-servis/   či na telefonu  585 311 915

V tuto chvíli v našem autosalonu akceptujeme pouze platbu kartou nebo bankovním převodem – vůz je zákazníkovi vydán po připsání platby na účet.

Prosíme všechny zákazníky našeho autosalonu o dodržování základních hygienických opatření. Chráníte tím nejen sebe, ale i naše zaměstnance.

V případě dotazů se na nás kdykoli obraťte.

Děkujeme za pochopení a přeje Vám pevné zdraví!

Váš Tým Peugeot