Nový PEUGEOT PARTNER

 

Spojení  užitečného s příjemným, usedání za volant s radostí, optimalizovat svůj čas, cítit se v bezpečí a zvládat jakékoli jízdní podmínky, to je nabídka, kterou si značka Peugeot připravila pro firmy a podnikatele uvedením nového vozu PEUGEOT PARTNER.

Nově vybaven kabinou Peugeot i-Cockpit®,která je nevídaná v kategorii lehkých užitkových vozů, se nový Peugeot Partner zavazuje k novému zážitku z řízení a vyšší praktičnosti.

Značka Peugeot přináší do segmentu dodávek převratnou změnu svým efektivním a dynamickým přístupem a širokou škálou možností. Harmonicky propojuje všestrannost užití vozu s potěšením z řízení, což je základní podstatou DNA značky.

Nový Peugeot Partner s energickými liniemi je praktický a elegantní. Představuje unikátní nabídku asistenčních systémů řízení stejné úrovně jako u nejnovějších osobních vozů. Peugeot Partner uvádí dvě hlavní novinky: indikátor přetížení a funkci Surround Rear Vision, která pomocí kamery umožňuje sledovat mrtvé úhly.

Tento vůz je díky rozměrům odpovídajícím standardu segmentu, ale také díky vysokému komfortu a praktičtějšímu nákladovému prostoru, který je možné přizpůsobit lépe než kdy jindy, skutečnou mobilní kanceláří. Poskytuje tak uživateli stimulující a uspořádaný pracovní prostor.

Nový Peugeot Partner efektivně pomáhá svému majiteli v podnikání, umožňuje mu objevovat nové možnosti a překonávat zdánlivě nemožné.

 

Pro více informací o vozidle a rezervaci zkušební jízdy neváhejte a obraťte se na naše zkušené prodejce :    http://peugeotcentrum.cz/lcv-centrum-peugeot/  

 

 

 

Naše nabídka