PEUGEOT TRAVELLER

 Nebudeme vás více napínat! Ve světové premiéře se objeví na letošním ženevském autosalonu. Chystá se zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

Peugeot opatřil vůz Traveller řadou dalších předností, které z něj činí referenci v segmentu. Nový podvozek, který vzešel z modulární platformy EMP2, je zárukou vysoké úrovně kvality, účinnosti a na tento segment rekordně nízké spotřeby.

 

Motory BlueHDi Euro 6 jsou vybaveny nejúčinnější technologií pro snižování emisí na trhu, která používá systém SCR zabudovaný před filtr pevných částic. Tyto osvědčené motory, které se používají již od konce roku 2013, v sobě spojují radost z řízení a výkony dosahující až 180 k / 400 Nm, přitom jejich spotřeba paliva a emise jsou ve svém segmentu „Best in class“. Průměrně celá řada dosahuje spotřeby 5,4 l/100 km a emise činí 140 g CO2/km.

02_PEUGEOT_TRAVEL_2016_052Peugeot Traveller je k dispozici ve třech délkách od 460 do 530 cm. Výška je pouhých 190 cm, což je v segmentu vzácností a zároveň vstupenkou do krytých parkovišť, kam se někteří jeho vyšší konkurenti stejného segmentu nedostanou. Verze Standard (495 cm) a Long (530 cm) patří ke standardním délkám, verze Compact o délce 460 cm je v segmentu jedinečná. I ona dovoluje příjemné sezení až pro 9 osob. Peugeot Traveller nabízí díky svým rozměrům a krátkým převisům vynikající ovladatelnost pro každodenní použití i v městských podmínkách.

 

Peugeot Traveller Business VIP nabízí cestujícím na zadních kožených sedadlech 4 nebo 5místnou konfiguraci, ve které jsou kvalitní kůží potažená sedadla umístěna proti sobě. K pohodě cestujících přispívá i multifunkční střecha s trojzónovou klimatizací s funkcí jemného rozptylu vzduchu, která je také v tomto segmentu ojedinělá, a doprovodné příjemně tlumené osvětlení interiéru.

 

Moderní účinné motory Euro 6 o výkonu 95 až 180 k a nová automatická převodovka EAT6 jsou příslibem příjemného řízení a v tomto segmentu rekordně nízké spotřeby a emisí CO2. Nejúspornější Peugeot Traveller dosahuje spotřebu 5,1 l/100 km a emise 133 g CO2/km. Průměrná spotřeba celé modelové řady je 5,4 l/100 km a emise 140 g CO2/km, což jsou nejlepší hodnoty ve třídě.

 

Peugeot Traveller nabízí širokou škálu komfortní a bezpečností výbavy poslední generace, přičemž řada prvků se v tomto segmentu objevuje velice zřídka či úplně poprvé:

  • boční posuvné dveře s bezdotykovým otevíráním jsou na trhu zcela nové;
  • systém promítání informací na čelní sklo (Head-up Display), snímání údajů z dopravních značek a zobrazení povolené rychlosti jsou v segmentu ojedinělé;
  • otvírací okno zadního víka,střešní okno, systém Active Safety Brake a automatické přepínání dálkových světel;
  • nová on-line navigace s hlasovým ovládáním a dopravními informacemi v reálném čase, zadní parkovací kamera VisioPark 1 se snímáním zadní části vozu seshora v úhlu 180° a přiblížením záběrů (zoom) nebo funkcevarování před snížením pozornosti řidiče se u vozu značky Peugeot objevují poprvé.

Peugeot Traveller je nabízen ve 2 verzích, jedna je určena pro soukromé zákazníky, druhá pro firmy. Každá z nich nabízí 2 úrovně výbavy.

Pro více informací se kontaktujte u našich prodejců:

Ing. Radek Navrátil

Ing. Radek Navrátil
vedoucí prodeje nových vozů
Pevná linka : 585 311 864
Email : poptavky@artcomgroup.cz

Pavel Bittner

Pavel Bittner
prodejce nových vozů
Pevná linka : 585 311 863
Email : poptavky@artcomgroup.cz

Bc. Martin Prvý

Bc. Martin Prvý
prodejce nových vozů
Pevná linka : 585 311 883
Email : poptavky@artcomgroup.cz

 

Naše nabídka