Skútry

Iveta Křížková

Iveta Křížková

prodejce skútrů

Mob.: 723 160 619

E-mail: krizkova@artcomgroup.cz


Vážení přátelé,
představujeme vám nové modely Peugeot Django a novinku Peugeot Pulsion.
Ceny jednotlivých modelů včetně DPH:

Peugeot Django New od 74 900,-
Peugeot Pulsion od 124 900,-

 

 

Dostavte se k nám  VYZKOUŠET Peugeot Django!
Více fotografií nového modelu najdete v novinkách zde: http://peugeotcentrum.cz/novinka-peugeot-django/

 

 

Vážení zákazníci,
níže naleznete ceník našich modelů:

AKTUÁLNÍ CENÍK MODELŮ A DOPLŇKŮ NALEZNETE ZDE: prodejni-cenik-2019

 

 

 

 

Peugeot Kisbee 50i 4T; RS 50i 4T

 

09 Kisbee violet 01 kisbee ruby red 02 kisbee chocolat 09 Kisbee RS gris

Kisbee je elegantní mrštný městský skútr s úsporným 4T vzduchem chlazeným motorem a vyvažuje místo mezi modely V-Clic a Vivacity. Kompaktní skútr Kisbee si vysluhuje velmi pozitivní reference, které sklízí především za velmi zdařilý design a nadprůměrnou ovladatelnost.

Na dvanáctipalcových litých kolech pohodlně zvládnete veškeré silniční nástrahy, citlivě dávkovatelné brzdy Vás udrží v bezpečí. Rovná podlaha umožňuje ovládat Kisbee v přirozené pozici a stále Vám zbude místo na tašku, kterou zavěsíte na háček před koleny.

Úložný prostor pod sedlem pojme integrální přilbu. Atraktivní barevné provedení a kvalitní zpracování jen umocní Váš zážitek z nového Kisbee. Jízda ve městě pro vás bude doslova radostí a na každou další jízdu nebo výlet se budete pokaždé těšit. Kisbee je elegantní a velmi oblíbený také u něžné části naší populace. Peugeot Kisbee není ani příliš velký, ani malý, prostě „akorát“.  Cena od 38 900 Kč.

 

Peugeot Speedfight 4 50i 2T

08_speedfight_idarkside_noir orange 01_speedfight_idarkside_noir orange 02_speedfight_idarkside_noir orange 03_speedfight_idarkside_noir orange

Peugeot Speedfight 4 je nástupcem bestsellerů Speedfight a Speedfight 2 a 3. Již více než 10 let zaujímá jednu z předních pozic na poli „sportovních“ skútrů o obsahu 50ccm.

Nyní ještě více agresivní kapotáž předem určuje tento model klientele mající snahu se odlišit a upoutat na sebe pozornost. Ostré hrany modelu Speedfigth 4 vzbuzují ještě více dominantní charakter. Motor o výkonu 8,1 kW (chlazení vzduchem) v kombinaci s nízkoprofilovými 13″ pneumatikami, hmotností do 100 kg a brzdovými disky typu Shuricane slibují adrenalinové zážitky pro každého jezdce.

Dojem dokresluje sportovně laděná digitální přístrojová deska s elektromechanickým otáčkoměrem a sportovní koncovka výfuku.

Jedinečnou je možnost objednání zabudované hifi soustavy, viz fotogalerie, čímž je tento skútr jediným v celosvětové produkci skútrů, u kterého výrobce nabízí takovou příplatkovou výbavu.

Speedfight 4 RS je sportovní edicí v černé metalíze se sportovněji laděným designem předního brzdiče, černými leštěnými litými koly a barevným označením RS. Cena  od 54 900 Kč

 

 

 

Peugeot CITYSTAR 125i 4T

 

00_citystar_technium verni 01_citystar_havane 02_citystar_noir 03 citystar 125 blanc
Ve stylu automobilů Peugeot, v duchu francouzského šarmantního designu, má styl, má dynamiku,  je praktický a velmi elegantní.  Peugeot CityStar kombinuje všechny vlastnosti skútru GT v kompaktním modelu.

Tato dostupnější varianta modelu Citystar je vybavena osvědčeným vzduchem chlazeným motorem vybaveným karburátorem o obsahu 125 ccm a výkonu 8,1 kW až 10,6 kW.

Skútr je vybaven dvěma výkonnými halogenovými reflektory 35W, rovnou podlahou a především spoustou úložných prostor pro vše co nezbytně potřebujete.

Cena od 89 900 Kč

 

Peugeot METROPOLIS 400i, tříkolka

 

04 Metropolis noir 05 Metropolis noir 00 Metropolis noir 02 Metropolis noir
Třetí dimenze mobility. Nejdokonalejší mezi všemi tříkolovými skútry. Fantastické jízdní vlastnosti. Nově vyvinutý výkonný motor určený speciálně pro tento model. Úžasná výbava: kontrola tlaku v pneumatikách, bezklíčové startování, palubní počítač, elektronická parkovací brzda, diodová světla, nastavitelný štít a mnoho dalšího.

Metropoilis představuje vyjimečné dynamické vlastnosti, navíc přidává další rozměr cestování a řidičských zážitků. Stabilní a bezpečný, silný a praktický, rychlý a komforní.

Peugeot Metropolis ztělesňuje inovaci a moderní vizi mobility, díky převratné konstrukci a novému výkonnému motoru o obsahu 400 ccm.
Cena od 219 900 Kč

Zdroj: http://peugeot.scooters.cz/

 

 

Naše nabídka