Skútry

Iveta Křížková

Iveta Křížková

prodejce skútrů

Mob.: 723 160 619

E-mail: krizkova@artcomgroup.cz


Vážení přátelé,
představujeme vám nové modely Peugeot Django Heritage, Django Evasion, Django Allure a Django Sport.
Ceny jednotlivých modelů včetně DPH:

Peugeot Heritage: 79 900,-
Peugeot Evasion: 84 900,-
Peugeot Sport: 84 900,-
Peugeot Allure: 89 900,-

Dostavte se k nám nový model VYZKOUŠET!
Více fotografií nového modelu najdete v novinkách zde: http://peugeotcentrum.cz/novinka-peugeot-django/

Peugeot_Django_26 Peugeot_Django_19 Peugeot_Django_33Peugeot_Django_28

 

Vážení zákazníci,
níže naleznete ceník našich modelů:

AKTUÁLNÍ CENÍK MODELŮ A DOPLŇKŮ NALEZNETE ZDE: prodejni-cenik-2014 a cenik-doplnku-2014-cz

 

Peugeot Vogue 50 2T

08 vogue blanc 04 vogue alu magic blue 05 vogue blanc5 vogue noir

Peugeot Vogue je již řadu let vyráběným modelem, který je díky své hmotnosti 50 kg a 16″ litým kolům velmi oblíbený jak obyvateli měst, tak i fanoušky zahrádkářských nebo rybářských sdružení.

Proporce mopedu nabízejí výborné jízdní vlastnosti a ovladatelnost, adekvátně dimenzované bubnové brzdy garantují vždy bezpečné zastavení a klíčovým argumentem pro tento model je snadná manipulace.

2T motor (2,7 k) přenáší výkon přes variátor a start probíhá za pomocí šlapadel, což je u nás velmi známý a oblíbený systém. Moped Vogue má velké ambice i vlastní individualitu, litá kola a 3 barevná provedení dokreslují osvědčený elegantní design.

Cena: 25 900 Kč. Za příplatek je možné doobjednat boční brašny a úložný košík.

 

Peugeot Kisbee 50 4T; RS 50 4T; 100 4T

 

09 Kisbee violet 01 kisbee ruby red 02 kisbee chocolat 09 Kisbee RS gris

Kisbee je elegantní mrštný městský skútr s úsporným 4T vzduchem chlazeným motorem a vyvažuje místo mezi modely V-Clic a Vivacity. Kompaktní skútr Kisbee si vysluhuje velmi pozitivní reference, které sklízí především za velmi zdařilý design a nadprůměrnou ovladatelnost.

Na dvanáctipalcových litých kolech pohodlně zvládnete veškeré silniční nástrahy, citlivě dávkovatelné brzdy Vás udrží v bezpečí. Rovná podlaha umožňuje ovládat Kisbee v přirozené pozici a stále Vám zbude místo na tašku, kterou zavěsíte na háček před koleny.

Úložný prostor pod sedlem pojme integrální přilbu. Atraktivní barevné provedení a kvalitní zpracování jen umocní Váš zážitek z nového Kisbee. Jízda ve městě pro vás bude doslova radostí a na každou další jízdu nebo výlet se budete pokaždé těšit. Kisbee je elegantní a velmi oblíbený také u něžné části naší populace. Peugeot Kisbee není ani příliš velký, ani malý, prostě „akorát“.  Cena: 37 900 Kč.

 

 

Peugeot Vivacity 50 2T; 4T; 125 4T

04_vivacity 50_vanilla 01_vivacity 50_vanilla 02_vivacity 50_vanilla 03_vivacity 50_vanilla

Peugeot Vivacity je moderní kompaktní skútr, vhodný především pro městský provoz. Velmi povedený design doplňuje vtipně umístěná přihrádka pod předním světlometem, čímž se tento skútr stává jediným na trhu, který má dva úložné prostory.

Peugeot Vivacity je typický francouzsky komfortně laděný skútr s potřebnými minimálními ovládacími sílami na řízení i manipulaci při parkování. Proto je vhodný i pro ženy.

Vivacity je „stavěná“ do města a tomuto účelu je přizpůsoben i podvozek, který dokáže spolykat spoustu nerovností. Vhodně nastavené brzdy si s 95 kg skútrem hravě poradí.

Pro pohon byl zvolen 2T vzduchem chlazený motor s výkonem 4,1 k, který umožňuje velmi svižné cestování i ve dvou cestujících.

Přístrojový panel s digitálním ukazatelem paliva a stavu ujetých kilometrů je podsvícen do elegantní modré barvy, obsahuje také hodiny a venkovní ukazatel teploty. Cena: 44 900 Kč

Velmi povedený design doplňuje vtipně umístěná přihrádka pod předním světlem, čímž se tento skútr stává jediným na trhu, který má dva úložné prostory.

Pokud doplníte nosič a kufr, získáte skútr s úložným prostorem největším ve své třídě.

New Vivacity je „stavěná“ do města a tomuto účelu je přizpůsoben i podvozek, který dokáže spolykat spoustu nerovností. Brzdy si s 95 kg skútrem hravě poradí. 4T vzduchem chlazený motor s výkonem 5,7 kW, který umožňuje velmi svižné cestování se spolujezdcem.

Přístrojový panel s digitálním ukazatelem paliva a stavu ujetých kilometrů je podsvícen do elegantní modré barvy. Obsahuje také hodiny a venkovní ukazatel teploty. Vivacity je elegantní a oblíbená také u něžné části populace.

 

Peugeot Ludix RS 12 Ice Blade 50 2T

02 04 07 01

Peugeot Ludix Blaster ICE BLADE 12 je nejagresivnějším a nejvýkonnějším skútrem z modelové řady Ludix. Kompaktní model s vodou chlazeným 2T motorem dodává „lehkonohému“ skútru výbornou dynamiku. Dvě místa zaručí pohodlí, kotoučové brzdy bezpečnost a dostupná cena skvělý pocit.

Jedná se o výstřední a sportovně orientovaný skútr, u kterého se výkon 5.0 koňských sil snoubí s vynikající ovladatelností právě díky nízké hmotnosti pod 80 kg. Tato konfigurace určuje tento model pro klientelu se smyslem pro individualitu a nabízí také velký potenciál pro další úpravy. Cena: 49 900 Kč

 

 

Peugeot Trekker 50 2T

jk03050910
Nic pro něj není problém. Hravě se s vámi proplete hustou městskou dopravou, poradí si s nerovnostmi vozovky a zdolá každou překážku. Dlažební kostky, díry, koleje – to všechno je pro něj hračka. A nezradí vás, ani když si vyjedete mimo město. Bez problémů vás dopraví na chatu, zdolá jakýkoli kopec, po nezpevněných cestách vás doveze k rybníku či do lesa. Můžete se na něj zkrátka spolehnout.

Jeho praktické a účelné vybavení vám poskytne co největší komfort. Do úložného prostoru pod širokým a pohodlným sedadlem hravě uložíte příruční zavazadlo, teleskopický rybářský prut či jinou výbavu, kterou budete na svých vyjížďkách potřebovat.

Ergonomické stupačky vašemu spolujezdci poskytnou pohodlný posez. Robustní podvozek, široká offroadová kola a zadní duální hydraulický tlumič vás budou jistit v obtížnějším terénu, přední světlomety se postarají o to, abyste dobře viděli i za temných nocí.

Skútr Peugeot Trekker je zárukou, že vás na cestách nic nepřekvapí. Cena 49 900 Kč

 

 

Peugeot Speedfight3 50 2T

08_speedfight_idarkside_noir orange 01_speedfight_idarkside_noir orange 02_speedfight_idarkside_noir orange 03_speedfight_idarkside_noir orange

Peugeot Speedfight 3 je nástupcem bestsellerů Speedfight a Speedfight 2. Již více než 10 let zaujímá jednu z předních pozic na poli „sportovních“ skútrů o obsahu 50ccm.

Nyní ještě více agresivní kapotáž předem určuje tento model klientele mající snahu se odlišit a upoutat na sebe pozornost. Ostré hrany modelu Speedfigth 3 vzbuzují ještě více dominantní charakter. Motor o výkonu 4.0 k (chlazení vzduchem) v kombinaci s nízkoprofilovými 13″ pneumatikami, hmotností do 100 kg a brzdovými disky typu Shuricane slibují adrenalinové zážitky pro každého jezdce.

Dojem dokresluje sportovně laděná digitální přístrojová deska s elektromechanickým otáčkoměrem a sportovní koncovka výfuku.

Jedinečnou je možnost objednání zabudované hifi soustavy, viz fotogalerie, čímž je tento skútr jediným v celosvětové produkci skútrů, u kterého výrobce nabízí takovou příplatkovou výbavu.

Speedfight 3 RS je sportovní edicí v černé metalíze se sportovněji laděným designem předního brzdiče, černými leštěnými litými koly a barevným označením RS. Cena 49 900 Kč

 

 

Peugeot JET FORCE C-Tech 50 2T; 50 2T DARKSIDE; 50 2T ICEBLADE

05 06 07 01

Se štíhlými liniemi, atraktivním designem a stylovým vzhledem přichází sportovní skútr Peugeot Jet Force. Poskytuje jízdní vlastnosti, na jaké jsme byli dosud zvyklí pouze u dospělých motocyklů. Ovladatelnost a brzdy nemají v této třídě konkurenta. Těm odvážnějším poskytne spoustu motocyklového adrenalinu.

Ocelový perimetrický rám DPF užívaný především u motocyklů a zesílený podvozek výrazně pomáhají k dosažení excelentních jízdních vlastností. Zadní centrální pružící jednotka a výkonná přední vidlice dodávají modelu Jet Force jistotu a perfektní ovladatelnost při každé rychlosti. Je to silný zážitek.

Dodávaná motorizace je kapalinou chlazená a s výkonem 5.2 koňských sil je nejvýkonnější padesátkou od Peugeotu.

Plně vybavená přístrojová deska obsahuje elektromechanický tachometr, ukazatel kilometrů, ukazatel stavu paliva, kontrolku směrových světel, zvukovou signalizaci směrových světel, kontrolku dálkových světel, otáčkoměr a teplotu chladicí kapaliny. To vše vám poskytne dokonalý přehled o jízdních údajích.

Hledáte-li toho nejlepšího ve třídě padesátek, právě jste jej objevili. Cena: 66 900 Kč

 

 

Peugeot TWEET 50 4T, 125 4T

 

14 tweet onyx grey 01_tweet 125_chesnut 02 tweet onyx grey 03 tweet blanc
Vytříbený neo-retro design, podtržený nostalgickými chromovanými prvky, tvoří atraktivní kabát
pro nový skútr Tweet. Kompaktní rozměry a 16″ kola nabízí výhody snadno ovladatelného
skútru. Pohodlí při cestování zaručuje prostorné dvoumístné sedadlo, rovná podlaha a komfortně dimenzovaný
podvozek.

Uložný prostor pod sedadlem, uzamykatelná schránka před spolujezdcem a závěs na tašku je praktickou stránkou jízdy na skútru.

Model Tweet si můžete dopřát v provedení 50 ccm a 125 ccm za velice příznivou cenu. S modelem Tweet je snadné žít par excellence!
Cena: 36 900 Kč

 

 

Peugeot CITYSTAR 125 4T

 

00_citystar_technium verni 01_citystar_havane 02_citystar_noir 03 citystar 125 blanc
Ve stylu automobilů Peugeot, v duchu francouzského šarmantního designu, má styl, má dynamiku,  je praktický a velmi elegantní.  Peugeot CityStar kombinuje všechny vlastnosti skútru GT v kompaktním modelu.

Tato dostupnější varianta modelu Citystar je vybavena osvědčeným vzduchem chlazeným motorem vybaveným karburátorem o obsahu 125 ccm a výkonu 7,5kw.

Skútr je vybaven dvěma výkonnými halogenovými reflektory 35W, rovnou podlahou a především spoustou úložných prostor pro vše co nezbytně potřebujete. Novinka 2014 Cena: 66 900 Kč

 

Peugeot GEOPOLIS 300 4T

07 geopolis 300 gris mat 01 geopolis 300 gris mat 01 geostyle 300 blanc 03 geopolis 300 gris mat
Géopolis, perfektní rovnováha mezi smyslností a elegancí, mezi moderním stylem a dynamikou jízdy!!! Ladnost křivek, rafinovanost tvarů, kultivovanost  a příkladná ovladatelnost se spojili v moderní designový šperk s nezaměnitelným charakterem. Pohodlí při delším cestování a obratnost v městském provozu zde dostalo jméno Geopolis.

Géopolis vás ráno bezpečně provede v městských kolonách a večer vás pohodlně přiveze k oblíbeným přátelům. Velká kola, velkorysý úložný prostor pod sedadlem a nepostradatelná 12V zásuvka pro váš mobil jsou samozřejmostí ve světě zvaném Géopolis.
Cena 124 900 Kč

 

Peugeot SATELIS 125 4T; 125 RS 4T; 300 4T

04_satelis2_RS blanc 01 satelis havane 300 02 satelis blanc ok 04 satelis blanc ok 04 satelis noir
Nový model oblíbeného velkého skútru přichází ve své druhé generaci. Tento model je vybaven nejmodernějšími technologiemi včetně osvětlení led, palubním pc, přepracovaným podvozkem a novým designem kapotáže.

Je svůdný, je dynamický, je elegantní. Lehce si získá váš respekt a snadno vám zlomí srdce. Jeho křivky vás nenechají lhostejnými. Jakmile na něj nasednete, na chvíli přestanete vnímat realitu. Svět zmizí a vy se necháte unést rychlou jízdou. A nebudete věřit vlastním smyslům.

„Vlajková loď “ jménem Peugeot Satelis má vše, co si můžete přát. Pod opticky i funkčně zdařilým, dvakrát prošívaným sedadlem, se skrývá velký úložný prostor, do něhož se pohodlně vejdou dvě přilby či jedno středně velké příruční zavazadlo. Opěrky nohou jsou navrženy tak, abyste měl jak vy, tak váš spolujezdec maximální pohodlí.

Na palubní desce najdete kromě výrazných a přehledných ukazatelů důmyslnou přihrádku, pod řídítky další a větší úložný prostor, do kterého se vejde láhev s nápojem, a 12V zásuvku, která přijde vhod, budete-li potřebovat například dobít baterii mobilního telefonu.

Širokoúhlá a asférická zpětná zrcátka se postarají o to, abyste měli přehled o všem, co se děje za vašimi zády. Přední štít vám zase poskytne náležitou ochranu. Cena: 114 900 Kč

Tento model je dostupný také ve verzi s ABS. Příplatek za ABS je 10 000 Kč.

 

 

Peugeot METROPOLIS 400, tříkolka

 

04 Metropolis noir 05 Metropolis noir 00 Metropolis noir 02 Metropolis noir
Třetí dimenze mobility. Nejdokonalejší mezi všemi tříkolovými skútry. Fantastické jízdní vlastnosti. Nově vyvinutý výkonný motor určený speciálně pro tento model. Úžasná výbava: kontrola tlaku v pneumatikách, bezklíčové startování, palubní počítač, elektronická parkovací brzda, diodová světla, nastavitelný štít a mnoho dalšího.

Metropoilis představuje vyjimečné dynamické vlastnosti, navíc přidává další rozměr cestování a řidičských zážitků. Stabilní a bezpečný, silný a praktický, rychlý a komforní.

Peugeot Metropolis ztělesňuje inovaci a moderní vizi mobility, díky převratné konstrukci a novému výkonnému motoru o obsahu 400 ccm.
Cena: 219 900 Kč

Zdroj: http://peugeot.scooters.cz/

 

 

Přidej komentář

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Naše nabídka