ZMĚNA MAJITELŮ!

Vážení zákazníci,

dovolte mi, abych Vám oznámil, že společnost KOBLIHA CAR s.r.o. ke dni 31.3.2015 ukončuje po necelých 15 letech v Přerově svou činnost. Obchodní místo přebírá ke dni 1.4.2015 společnost ARTCOM GROUP s.r.o., která se v olomouckém regionu zabývá prodejem a servisem vozidel značky Peugeot již více než 15 let.

Ukončením obchodní činnosti společnosti KOBLIHA CAR ovšem nic neztrácíte. Zůstává tady pro Vás nejen servis vozidel Nissan, na který jste byli doposud zvyklí, ale také jeho tým zaměstnanců. Navíc získáváte i možnost pořídit si zánovní vůz této značky s garancí kvality. Současně se činnost rozšiřuje o komplexní řešení pojistných událostí vzniklých v souvislosti s provozem Vašeho vozidla, jsme smluvní partneři pojišťoven Allianz, Kooperativa, ČPP, Česká pojišťovna, Generali a Uniqa.K výše uvedeným službám se přidají značky Peugeot a Citroen. Již nyní jsou v prostorách autosalonu vystavené referenční a předváděcí vozy Peugeot, nové skútry, rovněž i zánovní vozy Citroen.

V neposlední řadě zde naleznete kompletní informace o nabídce osobních a užitkových vozidel Peugeot, včetně možnosti zakoupení vozu formou úvěru u společnosti UniCredit Leasing.Vážení zákazníci, tímto mi dovolte Vám poděkovat za Vaši důvěru, kterou jste v minulosti projevili společnosti KOBLIHA CAR zakoupením a servisem vozu Nissan. Věřím, že nabídka služeb společnosti ARTCOM GROUP naplní Vaše očekávání a povede k Vaší plné spokojenosti.Ing. Arnošt KOBLIHA
jednatel společnosti KOBLIHA CAR s.r.o.
Naše nabídka