Globe-Traveller byl jmenován vítězem German Brand Award 2022

VÁŽENÍ PŘÍZNIVCI OBYTNÝCH VOZŮ PEUGEOT GLOBE-TRAVELLER

S potěšením Vám oznamujeme, že Globe-Traveller byl jmenován vítězem German Brand Award 2022 v kategorii Excelence in Brand Strategy and Creation – Brand Design, Product Design.

Ocenění bylo převzato 9. června 2022 v Berlíně, v sídle společnosti Deutsche Telekom AG. V letošním roce 2022 se do soutěže přihlásilo 1 200 společností z 19 zemí.

German Brand Award je prestižní ocenění udělované německou autoritou pro design a značku: German Brand Institute a GMK Markenberatung. Ceny objevují, prezentují a oceňují jedinečné projektv a jejich tvůrce. Zároveň posouvají nejen vítěze, ale také jejich příslušná odvětví. Porota je složena z nezávislých odborníků pocházejících z oborů podnikání, vědy, poradenství, služeb a agentur. Projekty jsou hodnoceny podle typologie a designového směru, odlišnosti od konkurence a relevance pro cílovou skupinu. Rozhodující roli v procesu posuzování hrají také faktory jako kvalita, ekonomicky úspěch, udržitelnost, stupeň inovace a budoucí životaschopnost.

I my v ARTCOM GROUP jsme hrdí na naši spolupráci s Globe-Traveller a jejich obytné vestavby jsou Vám u nás plně k dispozici.

JSME HRDÝM PARTNEREM SK SIGMA OLOMOUC

ARTCOM GROUP S.R.O. ©2020

Created by MARTINSAVEL.COM