JEDNODUCHÉ FINANCOVÁNÍ VOZU PEUGEOT

Značkové financování PEUGEOT FINANCE je nabízeno prostřednictvím prodejní sítě Peugeot. Prodejce vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Individuálně lze vyjednat i jiné než standardní podmínky, našim klientům se snažíme ušít nabídku přímo na míru!

SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

Spotřebitelský úvěr na pořízení automobilu je účelovým úvěrem, poskytovaným leasingovou společností. Předmět úvěrové smlouvy je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta. Úvěr je obvykle zajištěn samotným vozidlem, ale jsou možné i jiné formy ručení. Minimální délka úvěrové smlouvy je 12 měsíců, maximální pak 84 měsíců.

PEUGEOT OPERATIVE LEASE

Operativní leasing je obchodní vztah ujednaný mezi leasingovým pronajímatelem (leasingovou společností) a leasingovým nájemcem. Uzavírá se na relativně krátkou dobu pronájmu, která je podstatně kratší, než je doba životnosti a doba odepisování předmětu podle platné legislativy. Doba pronájmu bývá sjednána dle požadavků zákazníka. Ukončením řádné doby leasingu zůstává předmět leasingu dále ve vlastnictví pronajímatele.

PEUGEOT RELAX

Operativní leasing pro podnikatele a soukromé osoby. Prohlédněte si zvýhodněné splátky vybraných osobních a užitkových modelů v programu Relax nebo Relax Plus.

Společnost P Automobil Import s.r.o. nevykonává činnost poskytovatele nebo zprostředkovatele spotřebitelského úvěru. Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou PEUGEOT FINANCE. Veškeré informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu. Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti P Automobil Import s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit. V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na Vašeho prodejce Peugeot.

NABÍZÍME TAKÉ ODKUP VAŠEHO STARÉHO VOZU

Můžeme Vám pomoci financovat nákup nového vozu odkoupením Vašeho starého auta. Spočítáme Vám orientační cenu Vašeho starého vozidla na dálku a budeme Vás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem s mnávrhem schůzky s prohlídkou vozidla.