7 DNÍ PEUGEOT PROFESSIONAL

16. – 22. 10. 2023

NEZMEŠKEJTE
JEDINEČNOU NABÍDKU

NOVÉ UŽITKOVÉ VOZY PEUGEOT

NABÍZÍME I OBYTNÉ VOZY
A PŘESTAVBY UŽITKOVÝCH VOZIDEL

Buďte všude jako doma. Váš život, Vaše dobrodružství. Špičkové obytné vozy Globe-Traveller na platformě Peugeot nabízí veškeré pohodlí i komfort. Objevujte svět a dopřejte si jistotu a zázemí. Karavan není jen auto, je to životní styl. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si z vozů které máme skladem, nebo si nakonfigurujte vlastní podle svých snů. A nebo si od nás jeden vypůjčte!

Využijte nabídku přestavěných vozidel přímo na míru vaší profese, které na vás již čekají realizované na vybraných dealerstvích Peugeot ve vašem okolí či specializovaných dealerstvích Peugeot Professional. Široká škála skladových vozidel vám dává možnost realizovat nástavby / vestavby do vozidel plně ve smyslu vaší personifikované poptávky ve velmi krátkém čase.

Kontaktujte svého SPECIALISTU

PEUGEOT PROFESSIONAL

Orientovat se ve světě podnikání není vůbec jednoduché. Požadavky na mobilitu, potřeby uživatelů i zákony se neustále mění. Aby bylo možné na tyto změny pružně reagovat, připravila značka Peugeot celosvětový koncept prodejních míst, specializovaných na firemní klientelu. Jde o koncesionáře s označením PEUGEOT PROFESSIONAL. Uvedená síť zajišťuje maximální míru odbornosti, dává klientům k dispozici kompletní řadu osobních a užitkových vozidel včetně přestavěných vozů a přitom nabízí i nadstandardní služby: náhradní užitkové vozy, asistenční vozy a servisní střediska otevřená i během víkendu. V každém centru PEUGEOT PROFESSIONAL vám vyškolený obchodní poradce pomůže vybrat vůz, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Poradí vám také, jaký způsob financování zvolit, a doporučí služby, které budou optimální z hlediska vašich aktivit.

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ

Prohlédněte si možnosti financování Vašeho vozu. Rádi Vám poradíme a sestavíme pro Vás nejlepší nabídku. 

SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

Spotřebitelský úvěr na pořízení automobilu je účelovým úvěrem, poskytovaným leasingovou společností. Předmět úvěrové smlouvy je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta. Úvěr je obvykle zajištěn samotným vozidlem, ale jsou možné i jiné formy ručení. Minimální délka úvěrové smlouvy je 12 měsíců, maximální pak 84 měsíců.

PEUGEOT OPERATIVE LEASE

Operativní leasing je obchodní vztah ujednaný mezi leasingovým pronajímatelem (leasingovou společností) a leasingovým nájemcem. Uzavírá se na relativně krátkou dobu pronájmu, která je podstatně kratší, než je doba životnosti a doba odepisování předmětu podle platné legislativy. Doba pronájmu bývá sjednána dle požadavků zákazníka. Ukončením řádné doby leasingu zůstává předmět leasingu dále ve vlastnictví pronajímatele.

PEUGEOT RELAX

Operativní leasing pro podnikatele a soukromé osoby. Prohlédněte si zvýhodněné splátky vybraných osobních a užitkových modelů v programu Relax nebo Relax Plus.

NABÍZÍME TAKÉ ODKUP VAŠEHO STARÉHO VOZU

Můžeme Vám pomoci financovat nákup nového vozu odkoupením Vašeho starého auta. Spočítáme Vám orientační cenu Vašeho starého vozidla na dálku a budeme Vás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem s mnávrhem schůzky s prohlídkou vozidla.