Milujete cestování? Pak se připravte na Traveller. Globe-Traveller.

Redakce [OL]4you je složená z lidí, kteří milují život a snaží se ho žít opravdu naplno. Když jsme tedy viděli v PEUGEOT Artcom Group obytné vozy Globe-Traveller, hned jsme si začali představovat, jak vyrazíme na cesty!

 

„Zůstat s autem v jakýkoliv čas na jakémkoliv místě nechtěně je pro prodejce vozů Peugeot špatný sen, ale moci zůstat v jakýkoliv čas na jakémkoliv místě ještě k tomu s těmi nejbližšími, bylo pro nás snem jedinečným a výzvou současně. Abychom ze snu udělali pro naše zákazníky skutečnost, navázali jsme nově spolupráci s firmou Globe-Traveller, producentem obytných vozů,“ prozradil majitel společnosti PEUGEOT Artcom Group, Michal Svák.

 

Historie Globe-Traveller sahá do roku 2009, z veletrhů má za sebou řadu ocenění, a její obytné vozy dnes brázdí cesty Španělska, Belgie, Německa a další. Jedno z posledních ocenění si Globe-Traveller letos přivezl z prestižní výstavy ve Stockholmu v kategorii Karavan roku 2017. Pro ty, kteří milují cestování, Globe-Traveller nabízí celkem 5 typů obytných vozů i mnohá řešení. „S námi si svůj kus domova můžete vozit s sebou a cítit se dobře téměř kdekoliv, kam vás vaše touhy poznávat historii i současnost zemí, kultury a vůně zavezou. Od českých vinic až po římské zahrady. Nejen Peugeot Traveller, ale i Globe Traveller – to je společnost s velkou zárukou,“ dodává Michal Svák.

 

Značka Globe-Traveller vyčnívá mezi ostatními vozidly této kategorie díky jejím novátorským řešením – jsou to první karavany s dvojitou podlahou, což umožňuje jejich využití i přes zimu. Podlaha je navíc ve stejné rovině v celém voze – jak v kabině, tak i v obytném prostoru. Vybírat se dá z 5 sérií (Voyager, Pathfinder, Explorer, Challenge a Active), které jsou určeny pro 3 až 5 lidí.

 

Přečtete si celý článek na: http://ol4you.cz

JSME HRDÝM PARTNEREM SK SIGMA OLOMOUC

ARTCOM GROUP S.R.O. ©2020

Created by MARTINSAVEL.COM