NOVÉ OSOBNÍ VOZY PEUGEOT

Kontaktujte svého prodejce

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ

Prohlédněte si možnosti financování Vašeho vozu. Rádi Vám poradíme a sestavíme pro Vás nejlepší nabídku. 

SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

Spotřebitelský úvěr na pořízení automobilu je účelovým úvěrem, poskytovaným leasingovou společností. Předmět úvěrové smlouvy je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta. Úvěr je obvykle zajištěn samotným vozidlem, ale jsou možné i jiné formy ručení. Minimální délka úvěrové smlouvy je 12 měsíců, maximální pak 84 měsíců.

PEUGEOT OPERATIVE LEASE

Operativní leasing je obchodní vztah ujednaný mezi leasingovým pronajímatelem (leasingovou společností) a leasingovým nájemcem. Uzavírá se na relativně krátkou dobu pronájmu, která je podstatně kratší, než je doba životnosti a doba odepisování předmětu podle platné legislativy. Doba pronájmu bývá sjednána dle požadavků zákazníka. Ukončením řádné doby leasingu zůstává předmět leasingu dále ve vlastnictví pronajímatele.

PEUGEOT RELAX

Operativní leasing pro podnikatele a soukromé osoby. Prohlédněte si zvýhodněné splátky vybraných osobních a užitkových modelů v programu Relax nebo Relax Plus.

NABÍZÍME TAKÉ ODKUP VAŠEHO STARÉHO VOZU

Můžeme Vám pomoci financovat nákup nového vozu odkoupením Vašeho starého auta. Spočítáme Vám orientační cenu Vašeho starého vozidla na dálku a budeme Vás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem s mnávrhem schůzky s prohlídkou vozidla.